Radisson Blu Royal Hotel, Stavanger

Kontakt


Radisson Blu Royal Hotel, Stavanger

Løkkeveien 26
P.O. Box 307
N-4002 Stavanger
Norge
Tlf.: +47 5176 6000
Fax: +47 5176 6001
E-mail: info.royal.stavanger@radissonblu.com
 

Gratis reservationer:

Tlf. Norge: +47 8001 6091
Tlf. USA og Canada: +1 800 333 3333
E-mail: reservations.royal.stavanger@radissonblu.com
 

Gruppereservationer &og konferencer:

E-mail: sales.royal.stavanger@radissonblu.com


Salg: 

E-mail: sales.norway@radissonhotels.com
 

Ledelse:

Jens Brandin
Administrerende direktør
Tlf.: +47 51 76 60 30
E-mail: jens.brandin@radissonblu.com

Kristoffer Ingemansson
Chefkok
Tlf.: +47 51 76 60 00
E-mail: kristoffer.ingemansson@radissonblu.com

Seleme Hustad
Receptionschef
Tlf.: +475176016
E-mail: Seleme.hustad@radissonblu.com​

Omar Bouchfar
Driftsleder for Food & Drinks
Tlf.: +47 51 76 60 00
E-mail: adrian.sava@radissonblu.com 

Jorunn Eike
Chef for housekeeping
Tlf.: +47 51 76 60 71
E-mail: jorunn.v.eike@radissonblu.com

Benedikte Sørensen
Klyngeleder for salg
Tlf.: +47 22 99 10 40
E-mail: benedikte.sorensen@radissonblu.com

Ivan Georgiev
Klyngeinspektør for finans
Tlf.: +47 51 76 02 70
E-mail: ivan.georgiev@radissonblu.com

Bergljot Attwooll
Klyngechef for HR
Tlf.: +47 51 76 10 00
E-mail: bergljot.attwooll@radissonblu.com

Renata Rebo
Indgående salg/Conversion Manager
Tlf.: +47 51 76 60 63
E-mail: renata.rebo@radissonblu.com