Vi kan med stolthet kunngjøre at vi er det første hotellet i Jylland med Trygge hoteller-sertifisering!

Radisson Blu Scandinavia Hotel, Aarhus

Kontakt


Radisson Blu Scandinavia Hotel, Aarhus

Margrethepladsen 1
DK-8000 Aarhus C
Danmark
Tlf.: +45 8612 8665
Faks: +45 8936 2025
E-post: guest.aarhus@radissonblu.com

 

Reservasjoner

Tlf.: +4586128665
Faks: +45 8936 2025
Gratisnummer i USA: 800 333 3333
Gratisnummer Danmark: 8001 6784
E-post: reservations.aarhus@radissonblu.com

 

Møter og arrangementer

E-post: conference.aarhus@radissonblu.com

 

Salg

E-post: sales.denmark@radissonhotels.com 


LEDELSE

Daglig leder
Helene Hallre
Tlf.: +45 8612 8665
E-post: helene.hallre@radissonblu.com


Food & Drinks Operations Manager

Berit Bakmand
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: Berit.Bakmand@radissonblu.com

 

Executive Housekeeper

Marzena Gorniak
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: Marzena.Gorniak@radissonblu.com


Chief Engineer

Frands Liboriussen
Tlf.: +45 8936 2002
E-postadresse: Frands.Liboriussen@radissonblu.com


Møter og arrangementer-Manager

Rikke Brøbecher
Tlf.: +45 8936 2044
E-post: rikke.brobecher@radissonblu.com


Front Office Manager

Magnus Hillersborg
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: x Arial} magnus.hillersborg@radissonblu.com


Finansinspektør

Søren Jensen
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: x Arial} soren.jensen@radissonblu.com

 

Director of Sales, Western Denmark

Jan Frandsen
Tlf.: +45 2720 3757
E-post: jan.frandsen@radissonhotels.com


Regional Marketing Manager, Denmark

Karoline Nielsen
 Tlf.: +45 24 59 90 38
E-post: karoline.nielsen@radissonhotels.com