Vi har blitt tildelt prisen Best Hotel in Denmark Outside of Copenhagen 2016 fra Danish Travel Awards!

Radisson Blu Scandinavia Hotel, Aarhus

Kontakt


Radisson Blu Scandinavia Hotel, Aarhus

Margrethepladsen 1
DK-8000 Aarhus C
Danmark
Tlf.: +45 8612 8665
Faks: +45 8936 2025
E-post: guest.aarhus@radissonblu.com
 

Reservasjoner

Tlf.: +4586128665
Faks: +45 8936 2025
Gratisnummer i USA: 800 333 3333
Gratisnummer Danmark: 8001 6784
E-post: reservations.aarhus@radissonblu.com
 

Møter og arrangementer

E-post: conference.aarhus@radissonblu.com
 

Salg

E-post: sales.denmark@carlsonrezidor.com 


LEDELSE

Daglig leder
Helene Hallre
Tlf.: +45 8612 8665
E-post: helene.hallre@radissonblu.com


Food & Drinks Operations Manager

Berit Bakmand
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: Berit.Bakmand@radissonblu.com


Executive Housekeeper

Marzena Gorniak
Tlf.: +45 8612 8665
E-postadresse: Marzena.Gorniak@radissonblu.com


Chief Engineer

Frands Liboriussen
Tlf.: +45 8936 2002
E-postadresse: Frands.Liboriussen@radissonblu.com


Meetings & Events Manager

Rikke Brøbecher
Tlf.: +45 8936 2044
E-post: rikke.brobecher@radissonblu.com


Front Office Manager

Mads Jakobsen
Tlf.: +45 8612 8665
E-post: mads.jakobsen@radissonblu.com


Cluster Financial Controller

Søren Jensen
Tlf.: +45 8612 8665
E-post: soren.jensen@radissonblu.com


Director of Sales, Western Denmark

Jan Frandsen
Tlf.: +45 2720 3757
E-post: jan.frandsen@carlsonrezidor.com 


Regional Marketing Manager, Denmark

Boline Andersen Karademir
Tlf.: +45 27 15 39 08
E-post: boline.andersen@carlsonrezidor.com