Hotellet er under oppussing, og vi renoverer rom, lobbyen og fellesområder

Radisson Blu Royal Hotel, Copenhagen

Kontakt


Radisson Blu Royal Hotel, Copenhagen

Hammerichsgade 1
Copenhagen V, DK-1611
Danmark

Tlf.: +45 3342 6000
Faks: +45 3342 6100
E-post: info.cphzh@radissonblu.com
 

Reservasjoner

Tlf.: +45 3815 6500
Faks: +45 3815 6501
Gratisnummer Danmark: 8001 6784
Gratisnummer i USA: +800 333 3333
E-post: reservations.royal.copenhagen@radissonblu.com
 

Møter og arrangementer

Tlf.: +45 3342 6210
Faks: +45 3342 6300
E-post: royal.meetings.events@radissonblu.com
 

Salg

E-post: sales.denmark@carlsonrezidor.com
 

Concierge

Tlf.: +45 3342 6091
E-post: cph.royal.concierge@radissonblu.com


Parkering

Tlf.: +45 3342 6155
E-post: radissonblu.royal.hotel.parking@radissonblu.com
 

Ledelse

Daglig leder
Brian Gleeson
Tlf.: +45 29 10 50 90
E-post: brian.gleeson@radissonblu.com 

Hotel Manager
Helene Hallre
Tlf.: +45 24 77 88 33
E-post: helene.hallre@radissonblu.com

Food & Drinks Operations Manager
 Laura Weberchen
 Tlf.: +45 24 91 76 34
 E-post: laura.weberchen@radissonblu.com

Executive Housekeeper
Palwinder Chana
Tlf.: +45 33 42 60 25
E-post: palwinder.chana@radissonblu.com

Chief Engineer
Damir Kraljevic
Tlf.: +45 33 42 60 10
E-post: damir.kraljevic@radissonblu.com 

Meetings & Events Manager
Aasa Petersson
Tlf.: +45 33 42 60 94
E-post: asa.petersson@radissonblu.com

HR Manager
Rudi Tuv
Tlf.: +45 24 91 76 64
E-post: rudi.tuv@radissonblu.com

Front Office Manager
Mette Westh Olsen
Tlf.: +45 24 91 76 24
E-post: mette.westh.olsen@radissonblu.com

Cluster Financial Controller
Olga Hjermind
Tlf.: +45 29 36 75 12
E-post: olga.hjermind@radissonblu.com

Director of Sales, Eastern Denmark
Maria Oldenbjerg
Tlf.: +45 23 27 55 33
E-post: maria.oldenbjerg@carlsonrezidor.com

Regional Marketing Manager, Denmark
Boline Andersen Karademir
Tlf.: +45 27 15 39 08
E-post: boline.andersen@carlsonrezidor.com