Radisson Blu Royal Hotell, Stavanger

Kontakt


Radisson Blu Royal Hotell, Stavanger

Løkkeveien 26
Postboks 307
4002 Stavanger
Norge
Tlf.: 5176 6000
Faks: 5176 6001
E-post: info.royal.stavanger@radissonblu.com

Gratistelefonnummer for bestillinger:

Norge: 02525
Europa: 00800 3333 3333
USA og Canada: 1 800 333 3333
E-post: reservations.royal.stavanger@radissonblu.com

GRUPPERESERVASJONER OG KONFERANSER:

E-post: sales.royal.stavanger@radissonblu.com

Salgsavdeling:

E-post: sales.royal.stavanger@radissonblu.com

Karriere:

Cluster General Manager:
Brian Gleeson
Tlf: +47 51 76 60 30
E-post: brian.gleeson@radissonblu.com

Executive Chef:
Kristoffer Ingemansson
Tel: +47 51 76 60 00
Email: kristoffer.ingemansson@radissonblu.com

Cluster Front Office Manager:
Laura Weberchen
Tlf: +47 51 76 60 16
E-post: laura.weberchen@radissonblu.com

Food & Drinks Operations Manager:
Adrian Sava
Tlf: +47 51 76 60 00
E-post: adrian.sava@radissonblu.com 

Executive Housekepper:
Jorunn Eike
Tlf: +47 51 76 60 71
E-post: jorunn.v.eike@radissonblu.com

Cluster Director of Sales:
Cecilie Lileng
Tlf: +47 51 76 60 60
E-post: cecilie.lileng@radissonblu.com

Cluster Financial Controller:
Stein Erik Opheim
Tel: +47 51 76 02 70
Email: stein.erik.opheim@radissonblu.com

Cluster HR Manager:
Sara Lohr
Tlf: +47 51 76 10 00
E-post: sara.lohr@radissonblu.com