Radisson Blu Royal Hotell, Stavanger

Kontakt


Radisson Blu Royal Hotel, Stavanger

Løkkeveien 26
Postboks 307
4002 Stavanger
Norge
Tlf.: +47 51 76 60 00
Faks: +47 51 76 60 01
E-post: info.royal.stavanger@radissonblu.com
 

Gratisnummer til reservasjoner:

Norge: 02525
Europa: 00800 3333 3333
USA & Canada: +1 800 333 3333
E-post: reservations.royal.stavanger@radissonblu.com
 

Gruppereservasjoner & konferanser:

E-post: sales.royal.stavanger@radissonblu.com


Salg: 

E-post: sales.norway@carlsonrezidor.com
 

Ledige stillinger:

Brian Gleeson
Cluster General Manager
Tlf.: +47 51 76 60 30
E-post: brian.gleeson@radissonblu.com

Kristoffer Ingemansson
Executive Chef
Tlf.: +47 51 76 60 00
E-post: kristoffer.ingemansson@radissonblu.com

Laura Weberchen
Cluster Front Office Manager
Tlf.: +47 51 76 60 16
E-post: laura.weberchen@radissonblu.com

Omar Bouchfar
Food & Drinks Operations Manager
Tlf.: +47 51 76 60 00
E-post: adrian.sava@radissonblu.com 

Jorunn Eike
Executive Housekeeper
Tlf.: +47 51 76 60 71
E-post: jorunn.v.eike@radissonblu.com

Benedikte Sørensen
Cluster Director of Sales
Tlf.: +47 22 99 10 40
E-post: benedikte.sorensen@radissonblu.com

Ivan Georgiev
Cluster Financial Controller
Tlf.: +47 51 76 02 70
E-post: ivan.georgiev@radissonblu.com

Bergljot Attwooll
Cluster HR Manager
Tlf.: +47 51 76 10 00
E-post: bergljot.attwooll@radissonblu.com